Про кафедру

Кафедра англійської філології  була створена на базі кафедри англійської мови, яка розпочала своє існування у 1963 р. на факультеті іноземних мов. За період існування кафедрою керували такі висококваліфіковані фахівці, як в.о. доц. Комогорцева В.М., канд. філол. наук, доц. Дяченко Л.Д., ст. викл. Чайка С.А., канд. пед. наук, доц. Рябушко С.О.

Навчально-методична діяльність кафедри планується і виконується згідно з планом роботи ради з якості вищої освіти університету. З 2008 р. здобувачі освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» навчаються за системою ЄКТС, що відображено у структурі та змісті робочих програм навчальних дисциплін, які читаються викладачами кафедри.

Заняття зі здобувачами вищої освіти проводяться на високому науково-теоретичному рівні з використанням різноманітних інноваційних технологій навчання. З метою належної організації освітнього процесу на факультеті створено спеціалізовані аудиторії, які обладнані мультимедійними засобами. Відкрито ресурсний центр науково-методичних видань щодо формування й розвитку мовної,комунікативної та соціокультурної компетенцій майбутніх філологів.

Науково-педагогічний колектив кафедри постійно працює над створенням якісного освітнього простору, вдосконалюючи професійну майстерність та підвищуючи науково-педагогічний рівень. Викладачі кафедри  беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях, проходять стажування у провідних університетах України та за кордоном,  підвищують свою кваліфікацію на вітчизняних та міжнародних онлайн-платформах (Coursera, Future Learn, edX та інші).

Кафедра підтримує тісні наукові стосунки з колегами з інших вітчизняних та закордонних університетів з метою вивчення інноваційного досвіду та забезпечення якісного освітнього процесу.

Щороку викладачі кафедри підвищують свою професійну кваліфікацію:доц. Олейнікова Г.О., доц. Четверікова О.Р. The Hong Kong University of Science and Technology , доц. Сорока Т.В. Донбаський державний педагогічний університет кафедрі германської та слов’янської філології ст. викл. Шикиринська О.Б. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка кафедра германських мов і перекладознавства, викл. Крюкова О.І. University of Wollongong (Австралія), Arisona State University. Викладачі кафедри англійської філології пройшли підвищення кваліфікації з дистанційного навчання «Організація навчального процесу за технологіями дистанційного навчання у Moodle» Ізмаїльський державний гуманітарний університет. За плідну працю та вагомий внесок у розвиток освітнього процесу викладачі кафедри англійської філологогії щорічно нагороджуються дипломами, грамотами та відзнаками: доц. Олейнікова Г.О. Орден «Флагман Освіти», Почесна грамота за вагомий внесок у розвиток національної системи освіти / Національний проект «Флагман Освіти України»; викл. Слободяк С.І.  Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.